A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Mulaj

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  83
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Astrit Mulaj is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Astriti ka vite që jeton në Zvicër, por është nga Kosova dhe cilësohet si një nga këngëtarët jo vetëm me zërin e ëmbël, por edhe i preferuar apo simpatiku i femrave. Astriti ka realizuar shume këngë dhe preferohet jo vetëm në koncerte por edhe në dasmat shqiptare, ndërsa këngët e tij janë kthyer në hite të bukura shqiptare që i dëgjojnë të gjithë. Në vitin 2011, Astrit Mulaj publikon albumin "Dashuri E Ndaluar". Më datë 2 Shkurt 2012, Astri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

Të Daltë Flaka Moj Dashni (2016)

Dashuri E Ndaluar (2011)


» Add A Song »

Miremengjesi
Mos Moj Moter
S'ka Si Tupani E Qiftelia
Kosovare
Ah Dashni E Vjeter
Katunarja Jem
Masi Nuse Nuk Mu Bane
Ajo Po Martohet
Rinia E Sodit
Kthehu Jetës


Translations (1)


Related Artists:

Valton Krasniqi

Labinot Rexha

Korab Jetishi

Lok Komoni

Alban Mehmeti

Enis Bytyqi

Dryton Deqanasi

Besnik Salihu

Liridon Sefa

Mr.Safet


Tags: Astrit Mulaj, Titi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019