TEKSTESHQIP

Kole Oroshi, Astrit Mulaj & Ilaz
Ajo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo" kënduar nga Kole Oroshi, Astrit Mulaj & Ilaz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 21 Prill 2023, Kole Oroshi, Astrit Mulaj & Ilaz publikojnë videoklipin "Ajo". Teksti i këngës u shkrua nga Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.