Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Medalioni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 12

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

Asnjë Koment

09/03/2015

2015-03-09T15:02:39+00:00Eheee heee, Eheee

Eshte ora 3 mengjesi po vjeen
Koha kaloon por une nuk harroj
Nje pervjetor do kthehet kujtim
Kjo zemer ka humbur
ka ikur, ka ikur ajo

REF:
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi

U deshem shume dje une dhe ti
I dehur jam sot do mbys kte vetmi
Tani po pres tjeter njeri
E thinjur kjo zemer qe do pak dashuri

REF:
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi

REF:
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi


Ky tekst u dërgua nga Fabian Vathi
Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet