Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa shume dite sa kohe
sa vite pa te pare
Malli nene me ka marre
Do te vij nje dite
Te puth buzen e tharre
Malli nene me ka marr
Se u thinja dhe une nene
Nga brenga larg
Por une kam birin tim prane vetes
E nene nuk kam
Ref’
Per cdo djale ti je nene
Je dashuri e pare
Ndjenja qe kupton jeten
Je zot,,zoti prane

Dhe une erdha nene e nuk
Te gjeta gjalle
Ah moj jete sa me ke vrare
Nuk ka djell e nuk ka shi
Qe te me lag
Syrin lume zemren e çare!
Se u thinja dhe une nene
Nga brenga larg
Por une kam birin tim prane vetes
E nene nuk kam
Aurel Thellimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2022
Muzika: Mario Bregu
Teksti: Aurel Thellimi
Klarinete: Alban Berati
Kitare: Besmir Shani
Video Produksioni: CreativestudioAurel Thellimi - Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene".
3. Video është e këngës "Nene", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0