TEKSTESHQIP

Avni Mula
Ne Stadium
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Stadium" kënduar nga Avni Mula.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.