Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Ndaq Me Naze Ndaq Pa Naze (Feat. Corona)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i

vashe e bukur ere e molles
kush ta fali bukurine
2x
mos ma luj gishtin e dores
se ma bane zemren hi

refreni2x
ndaq me naze ndaq pa naze
je ma e mira nkete mahi
edhe pse jam djal me kajde
o kurr se la moj pa tmarr ty

II

syt e zi moj ti permenda
se prej mendjes smund tlargoj
2x
veq nje zemer te dy kena
dashurija na ofroj


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Featuring: Corona
Publikimi: 18/02/2014


Aziz Murati - Ndaq Me Naze Ndaq Pa Naze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndaq Me Naze Ndaq Pa Naze".
3. Video është e këngës "Ndaq Me Naze Ndaq Pa Naze", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0