Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Pranvera Ka Nis Me Da (Feat. Corona)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

I

2x
pranvera ka nis me dal
dhe bylbylat prap kendojne
2x
hajde vashe moj lulja e pare
dil ne bahçe tbisedojme
o te bisedojme

II

2x
une bahçe po te pres
me nje tuf lule tbukura ndore
2x
jam i joti gjer sa tvdes
dhe me ty do tbaj kurore
do tbaj kurore

III

2x
ma jep fjalen qe mke dhan
mori lule moj sheboje
2x
dashunine qe kemi pas
kur me flet me tbukuren goje
me tbukuren goje


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Featuring: Corona
Publikimi: 18/02/2014


Aziz Murati - Pranvera Ka Nis Me Da
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera Ka Nis Me Da".
3. Video është e këngës "Pranvera Ka Nis Me Da", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0