Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Baboo Darabuka - Hot Girl  (Feat. Dj Benity & Big D)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  12

Komente

1 🔥

18/06/2012

2012-06-18T20:59:52+00:00

Featuring

Big D

Featuring

Dj Benity

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hot Girl" kënduar nga Baboo Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baboo Darabuka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besnik Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti je ajo
qe qdo levizje ta ndjej
kurr mos harro
qe me tjert un sjom njejt

Krejt qa une kom , ti dhuroj
Se nonstop per ty menoj
Edhe nese shkon shum larg
Besom qe une nuk t harroj

Se nihna mir pran teje
E ti nihesh mir ngat meje
Nese menon qe ka mat mir
Lirisht shko e dikun gjeje

Kqyr sa dush po nuk ka
Lyp sa dush po sun gjeeen
Kqyr sa dush po nuk ka
Lyp sa dush po sun gjeen se

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merr

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merr

qka don me bo , tregom ti zemer
une boj per ty , veq niher thirrem n emer
ka do qe shkon , mu em ki afer
je femna e vetme , qe e shoh edhe n anderr

Krejt qa une kom , ti dhuroj
Se nonstop per ty menoj
Edhe nese shkon shum larg
Besom qe une nuk t harroj

Se nihna mir pran teje
E ti nihesh mir ngat meje
Nese menon qe ka mat mir
Lirisht shko e dikun gjeje

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merr

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merrMë Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet