A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Baby G - Eja  (Feat. Besnik Qaka)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  89

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2016

2016-07-13T15:59:18

Featuring

Besnik Qaka


[Besnik Qaka:]
Si dit peshkimi
Qetsi s'bahet pershkrimi
T'mes n'buz si Karmini
Ti je ma e nxeht se Ulqini
Celma telefonin kur t'thirri
Se po bohna nervoz pahiri
E mandej shum po prishet tripi
Ti e din me mu e bon mas miri
Zemren tjetrit mos ja le
S'bon se mir ti mu um njeh
Un jom ai qe isha dje
Kurgjo nuk o e re

[Baby G:]
Zemren tjetres mos ja le
S'bon se mir ti mu um njeh
Un jom ajo qe isha dje
Kurgjo nuk o e re

Kurgjo nuk osht e re (x3)
Nese me mu s'je

[Baby G:]
You wanna get something right here from me (x2)
Zemren mos ja jep (x3)
Mos ja jep
S'ka hup kuptimi
Osht veq fillimi
Arsyja e vetme qe m'jep shpres e kujtime
Tash koha ka kalu na bashk
Me ty po du un prap
Po du me kan ma ngat
Eja, eja
Zemren tjetres mos ja le
S'bon se mir ti mu um njeh
Un jom ajo qe isha dje
Kurgjo nuk o e re

[Besnik Qaka:]
Zemren tjetrit mos ja le
S'bon se mir ti mu um njeh
Un jom ai qe isha dje
Kurgjo nuk o e re

(3x)
Kurgjo nuk osht e re (x3)
Nese me mu sje

You wanna get something right here from me (x2)
Zemren mos ja jep (x3)
Mos ja jep


Lyrics submited by L.M   imbebeKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019