Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bajram Gigolli & Lul Vushtria - E Ngoni Shok Aman

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ngoni Shok Aman".
3. Video është e këngës "E Ngoni Shok Aman", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli & Lul Vushtria.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli & Lul Vushtria - E Ngoni Shok Aman  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lul Vushtria

28/10/2009

2009-10-28T19:11:36+00:00E ngoni shok o hajde ju more shoqnie o ju more shoqni o tash me ren o hajde du me knu karshie du me knu karshi

O ku po knon Bajrami o hajde hajde sonte per Prishtin per Prishtinali Burim jarani hajde ku pe knoj karshi ne diskotek pauz

O hajde sonte prej vullnetit sonte prej vullnetit jalla per Agroni hajde ta kallim ta djegim ta kallim ta djegim o ren me ren

O hajde sonte dot vazhdojna sonte dot vazhdojna o mir Stutgartin hajde jo nuk e harrojna jo nuk e harrojna

O kush ma lujke hajde sonte mire vallen aj vallen karshi o lun Prizreni hajde sot per bukurie thot per bukuri sille sille sillo

O hajde goco at mindil mindilin e dores o ma hjeshove hajde hajde sonte krejt Gjakoven sonte krejt Gjakoven

O ma hjeshove hajde sonte Mitrovicen sonte Mitrovicen o pak kadal ju ktheva hajde hajde me knu Kamenicen sonte krejt

Gjilanin o per Deqan Erollo tybe do ta kallim tybe do ta kallim ku po lun Deqani hajde sonte ne ket vend o sonte ne ket vend o

O per Dukagjin o hajde do ta djegim krejte do ta djegim krejt o shokun Din o hajde sonte se harrova me knu aj karshi

O ku po lujshin hajde do Deqanali do Deqanali sille sille sillo hajde hajde sonte at mindile oh vajzo at mindil

Tybe ma hjeshove hajde vajzo qat Vushtrie sonte qat Vushtri fluturoj e dallandyshja mir na ra ne Gjakov ma ka dallandyshja

Hajde sot belin e holl sot belin e holl sille sille goco mindilin e dores mindilin ne dor o veq per ty moj vajzo pe cakrroj qet gote

Po cakrroj qet got kur ma lune hajde hajde mir Hasjanja vallen o mir Hasjanja vallen e kanga ka shyret o diskoteka kallet

Diskoteka kallet e kur ma lun o hajde hajde hajde Mitrovica vallen Mitrovica vallen edhe kanga ka shyret diskoteka kallet

Diskoteka kallet o kur ma lun o hajde Suhareka vallen Suhareka vallen edhe kanga ka shyret atmosfera kallet

Atmosfera kallet edhe me tupana edhe me shamija ku ju knojna sonte flakt net kallet shpija


Ky tekst u dërgua nga Egzon Usaj
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet