Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli & Lul Vushtria - Kur I Mbush 20 Vjet Oj Nan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Naj naj na janaj naj na naj na o kur i musha oj nana ime aman 20 vjeeet une oj i mjeri oj nana ime qellova ne gyrbeeet

Hajde Mentor hajde hajde Feriz kulleri o kur i mbusha moj nan jalla 20 o hajde 20 vjet oj nan o lash Deqanin o ja kum msu

Ne Gyrbet oj ja kam msu ne gyrbet oj nan o lash Gjakoven hajt me Rahove op Zhurin me Prizren oj nan o Mitrovicen

Jalla me preshev o hajde me Preshev oj nan o jam kum msy Stutgarti o jalla ne Mynhen o hajde ne Mynhen oj nan


Ky tekst u dërgua nga Egzon Usaj

Bajram Gigolli & Lul Vushtria - Kur I Mbush 20 Vjet Oj Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur I Mbush 20 Vjet Oj Nan".
3. Video është e këngës "Kur I Mbush 20 Vjet Oj Nan", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli & Lul Vushtria.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:


Komente 0