Bala
Bala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 1 Tetor
  • Horoskopi:
  • ♎ PeshorjaBiografia

BIOGRAFIA: Bala është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance dhe reggae. Më datë 19 Maj 2018, Bala publikon videoklipin "Bebe". Më datë 13 Gusht 2018, Bala publikon videoklipin "Gjith Naten". Më datë 29 Shtator 2018, Bala publikon videoklipin "Down Low". Muzika e këngës u punua nga Tull Production, Bala, Young Zerka, teksti u shkrua nga vetë Bala. Më datë 26 Tetor 2019, Bala publikon videoklipin "Mama". Më datë 5 Qershor 2021, Bala publikon videoklipin "Dance". Teksti i këngës u shkrua nga Bala, ndërsa ork...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0