Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhe Gega - Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dridhe dridhe belin ti
Luje luje aq ka mire
Syjeshile di men d'ore
Cike bukur diaspore
Cike bukur diaspore


Ky tekst u dërgua nga DasmaBardhe Gega
Publikimi: 15/10/2019
Muzika: Alban Arifi
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Alban Arifi
Video Produksioni: DArt Channel


Bardhe Gega - Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma".
3. Video është e këngës "Dasma", por nuk këndohet nga Bardhe Gega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhe Gega:


Komente 0