Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi & Ensam - Ajo Po Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ajo Po Don" kënduar nga Bardhi & Ensam.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ajo Po Don".

Ky tekst është kërkuar 42 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
42

DËRGO TEKSTIN


Tekste këngësh me këtë titullRenditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2021
Produksioni: Çelik Lipa
Melody & Teksti: Bardhi X Ensam
Mix&master: Nome Ent
Executive Prod: Jetmir Agaj & Qendrim Bajraktari
Video Produksioni: Kastriot New EraMë Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:


Komente 0


Bardhi & Ensam - Ajo Po Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Po Don".
3. Video është e këngës "Ajo Po Don", por nuk këndohet nga Bardhi & Ensam.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.