Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Johan Bejerholm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Johan Bejerholm është një autor këngësh i njohur. Johan Bejerholm është një producent, tekstshkrues dhe multi-instrumentist me bazë në Suedi. Për më shumë se një dekadë, Johan shkruan këngë hite me artistë ndërkombëtarë. Ai ka shkruar për një gamë të larmishme artistësh si Basshunter, Arash, MLTR, Gunther, Hasse Andersson dhe Look Twice. Në vitin 2015 Johan fitoi diskun platin me Hasse Andersson dhe këngën "Guld & gröna skogar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Luan Tashi

Sergi Disha

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Kastriot Gjini

Besar Likaj

Granit Gashi

Adis Ismaili

Tags: Johan Bejerholm, Bejerholm


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet