Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beka - Zotit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I shoh une femijet tane
Lumturi as gezim nuk kane
O Zot gezoi edhe ata njehere
Bejau dimrin vere

Shpresat kurre mos ua fik
Falju drite veq nje cike
Jetes me hare t'ia fillojne
Te luajne te jetojne

Te lutem une gjithmone
Shpetoi ti femijet tane.(2x)

Me degjo
Lutjet e mia m'i degjo
Ti neve na ndihmo
Jete dhe gezim femijve
Ti ju dhuro.(2x)

Po te ishe ti prane meje
E t'shikosh me syte e mi
Do t'lotoje si une
Do te beheshe shkrumb e hi
E di se je dikund
E mua me degjon
Te lutem o Zot
Ti femijet na i shpeton
Ju sjell prap lumturi
Ti o i madh
Te lutem ty:

Me degjo
Lutjet e mia mi degjo
Ti neve na ndihmo
Jete dhe gezim femijve
Ti ju dhuro.(2x)
Mc Beka
Publikimi: 08/04/2012


Beka - Zotit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zotit".
3. Video është e këngës "Zotit", por nuk këndohet nga Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Beka:


Komente 0