TEKSTESHQIP

Bennito
Coco
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Coco" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Gusht 2022, Bennito publikon videoklipin "Coco". Teksti i këngës u përgatit nga Lum Dakaj, teksa për arranzhimin u kujdes Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Cinematic.ch, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200