TEKSTESHQIP

Bennito
Dej Saba‘h
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dej Saba‘h" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Maj 2022, Bennito publikon videoklipin "Dej Saba‘h". Teksti i këngës u përgatit nga Lum Dakaj, teksa për arranzhimin u kujdes Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Cinematic.ch, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.