TEKSTESHQIP

Bennito
Salut
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Salut" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 4 Nëntor 2022, Bennito publikon videoklipin "Salut". Teksti i këngës u përgatit nga Lum Dakaj, teksa për arranzhimin u kujdes Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Cinematic.ch, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.