TEKSTESHQIP

Bennito
Zemra Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Jem" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Prill 2023, Bennito publikon videoklipin "Zemra Jem". Teksti i këngës u përgatit nga Lum Dakaj, teksa për arranzhimin u kujdes Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Cinematic.ch, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.