Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Rrugët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Rrugës ton sërisht kalojë
Gjdo gjë për rreth ka mbet njësojë
Dikur në kët rrugë
Duheshim ne me orë, me orë

Fjalë të kota u s'barkuan
Rrugët tona i rushtuan
Të na largojn vet lejuam
Renuam atë që krijuam ne

Hee - Hee

Më duhesh ti
Më duhesh tani
Të ecim rrugës tonë si q'dim ne të dy
Sa shumë të dua
Një Zot e din

Më duhesh ti
Më duhesh tani
Të ecim rrugës tonë si q'dim ne të dy
Sa shumë të dua
Një Zot e din

Hë-ë-ë
Hë-ë-ë-ë
Hë-ë-ë

Ho-o-o
Ho-o-o
Oo-o-oO

A thua ku je tani
Ndoshta vet shetit dhe tii
Dikur në kët kohë
Rrinim ne kët varg me orë, me orë

Fjalë të kota u s'barkuan
Rrugët tona i rushtuan
Të na largojn vet lejuam
Rregullat që krijuam ne

Hee - Hee

Më duhesh ti
Më duhesh tani
Të ecim rrugës tonë si q'dim ne të dy
Sa shumë të dua
Një Zot e din

Më duhesh ti
Më duhesh tani
Të ecim rrugës tonë si q'dim ne të dy
Sa shumë të dua
Një Zot e din

Më duhesh ti
Më duhesh tani
Të ecim rrugës tonë si q'dim ne të dy
Sa shumë të dua
Një Zot e din

Më duhesh ti
Më duhesh tani
Të ecim rrugës tonë si q'dim ne të dy
Sa shumë të dua
Një Zot e din

Hë-ë-ë
Në-ë-ë
Hë-ë-ë
Uë-ë-ë


Ky tekst u dërgua nga NoraBerkan
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Leonora Poloska
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Berkan - Rrugët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrugët".
3. Video është e këngës "Rrugët", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0