Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Të Lutem Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Hajt te lutem
mos thuj ka koh qe te kam prit
zerin nga ti kam merituar
eja shikom drejt ne sy
te verteten thuaj ti te lutem
mos me genjej
ti shpirt mua
shko nese gjen me mir
prej tash ti je e lir
shum fat te uroj fat ty
mbaje ne mend se kjo bot keshtu e ka
nje dit dhe ti do te qash
dhe ti do te vish ne radh
shko mos kerko me shko
ty me ste besoj
vetem dhimbje me dhurove mua
kot qdo gje ka qen kot
sme duhen me lot
qdo gje qe kam ber per ty ka qen e kot


Ky tekst u dërgua nga  adriana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Berkan
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Berkan
Teksti: Bujar Idrizi
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Berkan - Të Lutem Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Lutem Shko".
3. Video është e këngës "Të Lutem Shko", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0