Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Fluturojm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturojm".
3. Video është e këngës "Fluturojm", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Fluturojm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Lindon Berisha

Muzika & Orkestrimi:

Bertan Asllani

Komente

Asnjë Koment

17/07/2020

2020-07-17T15:00:02+00:00Bae, je ka m'vjen nëpër andrra
Bae, ma s'po m'dalin mu flatra
Ej, nuk jom ndje moti si kët nat

Ghetto queen, un po bij veç për ty yah
Ti je miss, numër 1 krejt e din mah
M'bone gips, gimmie ya lips right nah
Mos ta ni asnji zo

Come and get it
E di po vjen ti
Benim cherry
Je si bomb

Merri merri
Ti ajde merri
Krejt ato që i ke lon

Uuuu po fluturojm, fluturojm love
Uuuu lojën e ndrojm, po fitojm girl

Uuuu po fluturojm, fluturojm love
Uuuu my baby girl, fluturojm

Yavrum, mos u vono ti për te papa
Se na nuk thojm mes vete pa pa
Dashnia jon nuk osht për shaka
Se ti vet je dhurata

Bana gel, karamel shija jote
Prekëm n'tel, ti je shef i ksaj loje
Ajde gel, bojna sherr gjujm me torte
Nata osht e gat ye ye ye

Come and get it
E di po vjen ti
Benim cherry
Je si bomb

Merri merri
Ti ajde merri
Krejt ato që i ke lon

Uuuu po fluturojm, fluturojm love
Uuuu lojën e ndrojm, po fitojm girl

Uuuu po fluturojm, fluturojm love
Uuuu my baby girl, fluturojm


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet