Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa - Lëshoje Hapin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lëshoje Hapin".
3. Video është e këngës "Lëshoje Hapin", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa - Lëshoje Hapin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Stine

Këngë e albumit:

"Besa"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2006

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Strofa 1

Ti me ben, te mendoj
Ti me ben, te kuptoj
Veç ti me ben qe ta shikoj
Ate qe un e imagjinoj

Une e ndjej kete meshire
E degjoj dhe shpirtin tim
Ti me ben te ndihem femer
Qe n'momentin qe me therret ne emer

Se kufirin e kalon
Ndjenja qe me ngacmon
Ndjenja qe kam per ty
Qe kam per ty, qe kam per ty..

Me vjen embel dhe me zgjon
Mjafte dhe kerko
Pershperit dhe me fol
Qe te vish ti, qe te vish ti....

Refreni

Hey boy leshoje hapin
Eja edhe hiqmazjarrin
Veshtire te me gjesh gjithandej
Je i vetmi qe e ben te ndjeje

Hey boy leshoje hapin
Eja edhe hiqma mallin
Veshtire te me gjesh gjithandej
Je i vetmi e ben te ndjeje

Strofa 2

E di mire, qe me do
E di mire, qe m'kupton
Un e di mire se çfare kerkon
Krejt natyrshem gjithçka po shkon

Une te njof, kam besim
Une nuk flas, s'vet as shpirti im
Jo un fjalet nuk i mendoj
E jetoj momentin jetoj

Se kufirin e kalon
Ndjenja qe me ngacmon
Ndjenja qe kam per ty
Qe kam per ty, qe kam per ty..


Ky tekst u dërgua nga lori
Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet