Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Kënga E Vetmisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Ku jam unë
Ku je ti
T ë prita

Flas po kush më dëgjon
Flas me veten se askush s'kupton këtë herë

Puthje në largësi
Por ti puthjen nuk ma kthen dhe pres përherë

Muret këngë më këndojnë,
Këngën e Vetmisë në shpirt dhe pres çdo herë

Pres, ku je
Kush po të pengon, pse hesht
Botë mos qesh
Unë qaj dhe pres, mos përqesh

Ref x 3
Ku jam unë
Ku je ti
T ë pritaaa

Fala dhe asgjë s'kam
s'më ka mbetur më asgjë të fal në jetë
Puthje në largësi
por ti puthjen nuk ma kthen dhe pres përherë

Prita sa mund të pres
Si kristal pritja u bë u tret dhe vetë

Pres, ku je
Kush po të pengon, pse hesht
Botë mos qesh
Unë qaj dhe pres, mos përqesh

Ref x 3

Ku jam unë
Ku je ti
T ë prita

Oooh...oooh të prita

Flas po kush më dëgjon
Flas me veten se askush s'kupton këtë herë

Puthje në largësi
Por ti puthjen nuk ma kthen dhe pres përherë

Muret këngë më këndojnë,
Këngën e Vetmisë në shpirt dhe pres çdo herë

Ref x 4

Ku jam unë
Ku je ti
T ë pritaaaa...Publikimi: 01/11/2005
Muzika: Genti Lako
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Genti Lako


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0


Besa - Kënga E Vetmisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Vetmisë".
3. Video është e këngës "Kënga E Vetmisë", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.