A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Besa - Tatuazh Në Zemër


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  232

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Darko Dimitrov

Lyrics:

Alban Skënderaj

Song from the album:

"Ti Je Festa Ime"

Song from the album:

"Besa Për Festat..."

Participating in

Kënga Magjike 2013
Shenjë të kam përjetë
Dhimbja ime e shtrenjtë
Gdhendur je thellë në zemër, në zemër
Shpirtin lë nënshkrim
Brenda trupit tim
Miku im më i vjetër

REFRENI:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Hapi sytë e tu
Falma qiellin blu
Jo, nuk dua një tjetër, një tjetër
E ndjej nën lëkurë
Sot më shumë se kurrë
Dashurinë tonë të vjetër.

REFRENI 5x:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan


Lyrics submited by  Annonime-Cards (1)

2018-12-28 11:31:26
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019