A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Besart Halimi - Enderrat


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Song from the album:

"Enderrat"

Song from the album:

"Hite Nga Albatrade Plus"

Song from the album:

"Ohh, Sa Vere E Nxeht (Top Hite Albatrade)"

Participating in

Zhurma Show 2009

Participating in

Top Fest 6


yjet edhe henen
si shoh më me ty
mengjeset e bukura me diell
me ngjajne ne netet me shi

sa më mungon ti preki duart
sa më mungon të t'them te dua
a thua ditët pa ty
ndonjëherë do të marrin fund

ëndrrat mos mi merr
se unë vet ti fali
frymën mos ma ndal
shikimi yt ma ndali
në ëndrra mos më del
se unë vet ty të kujtoj (o sa shum te kujtoj)
o sa shum me mungon

yjet.hëna.dielli më ngjajnë nëshi 4x
me ngjajne ne shiiii

ëndrrat mos mi merr
se unë vet ti fali
frymën mos ma ndal
shikimi yt ma ndali
në ëndrra mos më del
se unë vet ty të kujtoj (o sa shum te kujtoj)
o sa shum me mungon


Lyrics submited by  ardii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019