Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Besart Halimi - Kaçurrelja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  58

Komente

1 🔥

29/01/2012

2012-01-28T23:19:02+00:00

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

VFM 2012
Ne lagjen time eshte nje shitore ku
shesin karamela,por kryesorja eshte
puntorja me floket kaqurrela u,
krejt dredha dredha e si ajo ska tjera

Ne lagjen time eshte nje shitore ku
shesin karamela,por kryesorja eshte
puntorja me floket kaqurrela u,
krejt dredha dredha e si ajo ska tjera
kagjurela a aaaaaaaaaaaa kagjurelaaaaaa


nje ty nje mua ti e din se te un te dua
nje ty nje mua ti e din se te un te dua
Onanananananna

Ta dish sa here shitore te shohin kinse
per karamela por kagjurrelja kur te me shohin dalin edhe gjana tjera o si ajo ska tjera krejt dredha dredha ta dish sa here shitore te shohin kinse
per karamela por kagjurrelja kur te me shohin dalin edhe gjana tjera o ma jep kete edhe ate edhe kete edhe ate

kagjurrelaa aaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaaaa
nje ty nje mua ti e din se te dua
nje ty nje mua ti e din se te dua
kagjurrela aaaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaaa
kagjurrelA aaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Arbresha
Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet