Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besart Halimi - Merrma Ti Zemren  (Feat. Buraku & Fama)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

ASHA

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Burak Vehapi

Featuring

Grupi Fama

28/06/2019

2019-06-28T16:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merrma Ti Zemren" kënduar nga Besart Halimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besart Halimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet