Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besarta Reshani - Dashni Te Kam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Te Kam".
3. Video është e këngës "Dashni Te Kam", por nuk këndohet nga Besarta Reshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besarta Reshani - Dashni Te Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Komente

Asnjë Koment

15/09/2019

2019-09-15T12:59:52+00:00A Po cmendem nuk edi pse keta lot rredhin si shi vec per ty krejt i kisha dhan a edin sa kam dashni sa me mer malli per ty se nder sy nuk Po muj me te than cdo takim me ty ndarjen ma kujton se edi qe ti vec vjen vec vjen e shkon per cdo ndarje e pres takimin rruge pa dalje e kam rrugetimin ne ket jet dashnia me ka tret a te kam dashni a te kam vuajtje per gjith jeten ty te kam dashni dhe te du ma shum se veten ty te kam dashni edhe shpinen Kur ma kthe edhe zemren kur ma the edhe kur shkon edhe Kur nuk vjen cdo takim me ty ndarjen ma kujton se edi qe ti vec vjen vec vjen e shkon per cdo ndarje e pres takimin rrug pa dalje ekam rrugetimin ne ket jet dashnia me ka tret a te kom dashni a te kom vujatjte per gjith jeten ty te kam dashni dhe te du me shum se veten ty te kam dashni edhe shpinen Kur ma kthe edhe zemren kur ma the edhe Kur shkon edhe nese Kur nuk vjen


Ky tekst u dërgua nga Amira jahiu
Më Shumë Këngë Nga Besarta Reshani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet