TEKSTESHQIP

Besjan Gashi & Zaimina Vasjari
Apokalips
Lyrics

Zaimina:
midis nesh nuk ndodh apokalips
mbete i panjohur mbete X
enderr e thyer iluzion
i harruar per gjithmon

Besjan:
mos me thuaj se mbaroj
zemra veç nje her gaboj
e di te lendova shum
te lutem kthehu tek un

REF:
Zaimina:
Harro harro
emrin mbiemrin tim
dhe nje adres
harroje ti zemren time

Besjan:
o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si hana

o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si zana

Zaimina:
do te mbetesh si antikitet
jeta m'takon mua
me mire vet
do te mbes e vetme ne ket jet
pa ty ma mire jam vet

Besjan:
te lutem me jep dhe nje shanc
me ke mua me garanc
do te bej çka te thuash ti
s'jetohet pa dashuri

REF:
Zaimina:
Harro harro
emrin mbi emrin tim
dhe nje adres
harroje ti zemren time

Besjan:
o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si hana

o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si zana

REF:
Zaimina:
Harro harro
emrin mbi emrin tim
dhe nje adres
harroje ti zemren time

Besjan:
o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si hana

o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si zana

DËRGOI: