TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
Mamasita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mamasita" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është prezantuar para audiencës këndshëm me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 28 Janar 2018. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Fuego.