TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
Kalendarin E Dashnis
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalendarin E Dashnis" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, krijimi muzikor u lansua para publikut i plotësuar shumë bukur edhe me videoklip, i cili u publikua më 25 Tetor 2018. Muzikën dhe tekstin e kreu Kreshnik Avdiu.