TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
Si Zambak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Zambak" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe teksti është sjellë tek publiku nga Endrit Mumajesi, teksa kënga u orkestrua nga Nexhat Mujovi (Wirusi).