Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Metani & Rozana Radi - Kot E Kemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Policia"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Rozana Radi

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kot E Kemi" kënduar nga Besmir Metani & Rozana Radi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besmir Metani & Rozana Radi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besmir Metani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet