Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Shateli - Te Dua, Por Nuk Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Hitet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Mezi pres un syte ti hap
si per dy fjale
c'do gje ta fale
ndoshta une kam bere shum premtime
te dua sa dhe jeten time
ti me fal dhe pse te lendova
kjo eshte nje lutje ta dergova
doja un nje tjeter te kem
jo pa ty smund te jem

Ah te dua por nuk di [ref x2]
atehere e kuptoj
se sa te dua kur gaboj
ah te dua por nuk di
as te dashuroj
dhe nje here me fal ta provoj

Mezi pres un syte ti hap
si per dy fjale
c'do gje ta fale
ndoshta une kam bere shume premtime
te dua sa dhe jeten time
te kam prane sa larg un jam
ti veshtron dhe s'po me fale
un po vuaj dashurine time
edhe kete here per shume gabime

Ah te dua por nuk di [ref x2]
atehere e kuptoj
se sa te dua kur gaboj
ah te dua por nuk di
as te dashuroj
dhe nje here me fal ta provoj

Ah te dua por nuk di [ref x2]
atehere e kuptoj
se sa te dua kur gaboj
ah te dua por nuk di
as te dashuroj
dhe nje here me fal ta provoj


Ky tekst u dërgua nga Ton Peci
Më Shumë Këngë Nga Besnik Shateli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet