Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - 100 (Feat. Etnon & Enca)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Dhe nga toka ti e shef si nje yll
Ajo eshte e verteta,tjerat kometa
Qe me kohen ju i keni pa me sy
Feelin' like,supersonic comin' from the outta space
Dy here me i forte,edhe ndihem me plote
Ndoshta I found the place
Spranoj kshilla nese vet jam sot
Kohe tveshtira qe me dje thash boll
Duket se po vij zemer qe ne horizont
Akoma boj like and share,ne sfond
Ska mo rrepist a rapper,por nder
Nese ke nevoje une vi si nje ere
Edhe duket qe po hapet nje dere
Nese duket fair

ref:
Said im all that.
E dija se do vinte kjo dite
I said im all that,
qe ty nuk te intereson
Neva fall off,
ndoshta Po ta shohesh me mire
Cos im all that
E kupton eshte viti jone

Si mendoni nese bohem reale them
Enca control the beat
Boombastic llafi qe del neper lajme
Esht goca e re me me stil
Ok,jom fire ,si profecia maja
Hej lady e jom ajo,si pa dyshim numer nje
Zgjedh rap,rap,dub step
Humba kuptimin e rewind that
Sot fenomeni eshte i pavlere
Kur shkon 200 ne highway
ecen ne linja tshpejta
Trenit kam pre bileten
Nuk eshte vecse nje tjeter
Emer qe i shtohet rapit


Ky tekst u dërgua nga Adisa.A...Big Basta
Featuring: Etnon & Enca
Publikimi: 01/12/2012


Big Basta - 100
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100".
3. Video është e këngës "100", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 0