A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Big H
  • Shqipez From The Block

Big H - Shqipez From The Block  (Feat. Noizy & Shadow)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/02/2010

2010-02-17T16:43:59

Featuring

Noizy

Featuring

Shadow

Këngë e albumit:

"Most Wanted (Mixtape)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipez From The Block" kënduar nga Big H.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big H i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019