Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Rroftë Interesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

prej dites kur te takova
deshe pika me ra
pas ty u tranova
u qu peshe njerzia e shoqeria
me e ngusht thonin keq veprova

2x:
nuk besoja une bota qka flet
e te doja shume me te vertet

ref:
tani kur kuptova qe mke dashte
nga interesi per ty spaska vlejt dashnia
por vetem biznesi
nese duhet kurre ne jete
une ska me dashuru s'do lejoj nje bizismen
me mua me lujt

me premtoje dhe me thoje mu me ke nje sa shume te besoja paralel me mua i paske pas edhe 1-2 pak si vone e kuptova

2x:
nuk besoja une bota qka flet
e te doja shume me te vertet

ref:
tani kur kuptova qe mke dashte
nga interesi per ty spaska vlejt dashnia
por vetem biznesi
nese duhet kurre ne jete
une ska me dashuru s'do lejoj nje bizismen
me mua me lujt


Ky tekst u dërgua nga Nora

Big Mama - Rroftë Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rroftë Interesi".
3. Video është e këngës "Rroftë Interesi", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0