Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Shokut Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  42

Nuk e pranoj kete ndarje
se ti lamtumir nuk me the
Ti jeton ne mua
ndonse ike, ku je ku je

REF.:
Nen qerpik pikon loti,
te ndjej ne shpirtin tim te vrar
Ti shkove se desh ZOTI
me le te vuaj duke qar.

Ty te moren engjujt
se te deshen me shum se unë
Me mungon shum mua
a thu vall te mungoj dhe unë.

REF.:
Nen qerpik pikon loti
te ndjej ne shpirtin tim te vrar
Ti shkove se desh ZOTI
me le te vuaj duke qar

REF.:
Nen qerpik pikon loti
te ndjej ne shpirtin tim te vrar
Ti shkove se desh ZOTI
me le te vetem duke qar...


Ky tekst u dërgua nga Artina , DafinaBig Mama
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Big Mama - Shokut Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shokut Tim".
3. Video është e këngës "Shokut Tim", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 16