Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Halle, Halle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27

Të kërkova,
nuk lash vend unë,
askund s'të kam gjet,
shkuan muajt edhe vitet,
sot u mbushën 10.

Para syve po më shfaqesh,
me thinja në kokë,
kur të pash sa ishe plakur,
desh nuk rash në tokë.

Ref:2x
Halle, halle kjo dynja,
zemër paska qenë,
pas 10 vitesh dashuria,
s'di a po ja vlen.

Kaq shumë në dritare t'prita,
s'të pash asnjëher,
ku humbe gjithë kto vite,
sot më vjen në derë.

Para syve po më shfaqesh,
me thinja në kokë,
kur të pash sa ishe plakur,
desh nuk rash në tokë.

Ref:2x
Halle, halle kjo dynja,
zemër paska qenë,
pas 10 vitesh dashuria,
s'di a po ja vlen.

Ref:4x
..................


Ky tekst u dërgua nga ToljaBig Mama
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Big Mama - Halle, Halle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halle, Halle".
3. Video është e këngës "Halle, Halle", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0