Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Ti Po M'nguc Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25

Sa her ty qe takoj
nuk di se smundem me fol

vetem skuqem e ti
me thot valla se nuk e ke loj..

un kam frik nga nena ime plak
shpesh me thot ruju djemve ne sokak

Ref:

Ti po me nguc e don mem prek
me sheh ne enderr ne krevet

le qe spom kanet e spo duu
plaken ne shpi kush me duru..

Qka te bej o un
e shkreta eren tende
skom moo e ti lutesh
si fukara e me shtin ne gjynaa muu...

Ti po me nguc e don mem prek
me sheh ne enderr ne krevet

le qe spom kanet e spo duu
plaken ne shpi kush me duru..


Ky tekst u dërgua nga NesiiiBig Mama
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Big Mama - Ti Po M'nguc
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po M'nguc".
3. Video është e këngës "Ti Po M'nguc", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0