Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Komente

Asnjë Koment

05/12/2009

2009-12-05T10:08:07+00:00Ti nuk dole fer,
ti nuk dole burr,
më puthe një herë edhe s'të pash kurrë,
të prita një javë hajt thash dhe një muj
vallahi ma shumë me të prit spo muj.

T 'pata ra premi n'bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rande-vouz
me më puth pastaj me shku.
t'pata ra premi n' bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rande-vouz
me më puth pastaj me shku.

Se jam dashuru ti paske mendu,
për një puthje unë flokt kam me i shkulë,
të prita një javë,
hajt thash dhe një muj,
vallahi ma shumë me të prit spo muj.

T 'pata ra premi n 'bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rounde-vouz
me më puth pastaj me shku.
Pata ra bre mirë n'bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rande vouz
me më puth pastaj me shku.


Ky tekst u dërgua nga Doruntina   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet