Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Wolf - Rap'sot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap'sot".
3. Video është e këngës "Rap'sot", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Rap'sot  (Feat. Deadly & Dossty)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dossty

Featuring

Deadly

13/01/2010

2010-01-12T23:38:34+00:00yeah edhe i sen i ri per 3 milion MC haha yeah Big Wolf Deadly & Dossty hajde shkojm GPS Records

Big Wolf a.k.a Psychopath

ky drejtimi Wolfit nuk oo loj e golfit
hulumtoj qka lypet per kohen e sodit
marr iniciativ se kaniher po duhet
vi ju msheli gojen se dove pi kruhet
qeshtu te un shkruhet teksti o qyqan
Wolfi e ndjen se asht veteran
i kti repi o mut ti spo tutke me tut
veq kur nisesh kah une bane plan ki mem lut
i kom faktet arkiv kogja fjal
qata qe um dojn mu hala um kan gjall
vi rall jo bash rall 2 her per 2 jav
me andrra nuk mirna merr vesh o budall
ki pare e dhipin jo rapin e tripin
jom tip paranojak se ne dor e kom trikin
se di qka o panika nese te ka rok ty ika
prej tash e mas dije qka don me than pika

ky hip hop i sodit kujna i takon
perveq ktyne qe nonstop nrrug i she te gjon
big wolf deadly dossty pozit e par
e shihni kry qe nuk mirum na me fillestar

per me ta pshur lojen ta pruna pervojen
me sy e she vdekjen e un paranojen..............
...............
...........
...............
...............


Ky tekst u dërgua nga Jetmir Kryeziu
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet