Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - N`1 Besooj (2010 Slowlife)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N`1 Besooj (2010 Slowlife)".
3. Video është e këngës "N`1 Besooj (2010 Slowlife)", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - N`1 Besooj (2010 Slowlife)  (Feat. Big Night)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Night

16/08/2010

2010-08-16T01:40:52+00:00BiG WoLF

mangup ngo qeknena ` qet her spo du me shajt
mangup shkoj e kthehna ` nuk thom ka po qkllap
vetvetiu bohna nervoz ` per do qe se din qfar jam
un ala bohna xheloz ` per qata n`zemer qe e kam
un pe boj ti pe bon ` ait cili pe bon ma mir
un kom le per mikrofon ` rruga jem gjeth ke e shtir
me ta pru fjalen e drejt ` dove i thom lshoma rrugen
ata munohen mem nal ` tuten se ja murra buken
shpresa jem murr forc ` sma la bindjen kur u thy
edhe kur dashta me lan ` mtha jo pa e pa me sy
njerzimin tu ngajt mas meje ` tu e than krejt ka 1 fjal
a ma fal dashnin tane o shok ` me ma bo hallall
se mki kall vlla ma bon ` tjeter kan mo aj s`pe ngon
dita i shkon tu bo veq auuuuu ` shyqyr qe ju kom
a ju vyn klipi ktij njeri ` kur ti kallxojsh senet real
senet tem edhe syni yt ` e nin veshin ta kfill

BiG NighT

nighti ` nalu ` nalu meno kush shpinen po ta rren
ah mir a keq ` a engjull dreq ` ruju se rahat nuk t`len
sot kerkuna spi besohet `eh perveq allahut
nuk um vyn mshira me hile ` zoti nalt forca e krahut
jam ka shprehna si njeri ` n`minutat e fundit t`jetes
jam ka shprehna ` jom lind ` mi shkru vargjet e tvertetes
nuk o puna kuletes ` osht dashnia ` familja
1miljon bjeri ti pshurri ` parja nuk osht zgjidhja
du lumturi ` du qka kurr un skom pas
du veq merzi me hek ` zemra osht ka mplas
kallxo pse un jom tu hek ` kallxo pse ti sje si un
ku po inspirohesh ` nashta ` jeten tem e gjun
rrenat tua veshi jem ` si pranon deri sa rren
rrenci me rrena u rrit ` na nuk rrejna o ti qen
wolfi po ta kan inati ` e ki nightin kurr sje vet
do e do ` do e do` se din as sa boj muhabeet

BiG WoLF

night topi nuk e lun ` se nuk ka qysh me livrit
se e kena 1far zani ` kur e nin ` tuten shkit
kshyre agresivitetin ` a mos osht ky diss
un kur shaj o mllefi jem ` si mu kan tu e kurdis
secili sen me koh ` secili sen n`ven t`vet
secila stin ma then ` e ka bo zoti i vertet
krejt qka vjen tham amin ` gjeth e pres me 2dur
gjeth e pres me krah hapur ` per zot tem di me thurr
per zot tem un di me fur ` ska lidhje a je kush je
mos ma offendo ato ` qe un qato e boj be :@ !
ey mos keqkupto ` ti jeto mos ta nin jo
veq ka me ardh 1koh ` qe ska koh mu pendu mo
ki mu gut me ngajt pa nal ` shoki dilli perendoj
ki me pa at`her dallim ` me mu a je kan nisoj
ki me lyp ti mo pare ` si un qysh e lypa zotin
per femna ki jetu ` un per zot e qita lotin


Ky tekst u dërgua nga Berat & Visar
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet