Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Wolf - From Street's (hot Hot)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "From Street's (hot Hot)".
3. Video është e këngës "From Street's (hot Hot)", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - From Street's (hot Hot)  (Feat. Bonsaton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bonsaton

21/10/2013

2013-10-21T06:57:24+00:00

erdhen erdhen p9 erdhen..ade jasht repit. jasht;jeeahh..
auu jo ktu po gjethkkuuu.

rep.1 ( big wolf )

vina 2 ujqi 22 permas;
22 mi n;prizren;
auu-n e doin pa mas;
kjo o shkas pse ala e boi per ta;
e sposedoi veq 1 rast 1 gabim;
do i len mrapa qikjo koh;
pata than sum besun;
menja rritet ti e man;
me 1 periudh une e di;
kujna i shitet ditet;
vin shpejt wolfi s'gutet;
s'permutet kur futet;
1 e keqe e sho njerin;
a po lutet aa arrita;
mezi e prita s'ka lidhje;
a pot doket qe o fit aa;
memorien e kom zgjidhje;
e shtyna me plot ;
si me plot kom shti ferrka;
drejtimi jem suksesin e rriiti;
ZOTI derisa jom gjall;
e ka mu kan fak inetresi;
1 jet t'sigurt nuk ka;
auuuu u mush thesi;
arystohet badiava;
qe ku oh e drejta;
mos u muno me fol;
se si kom fjalt e leta;

reff.2x (big wolf)
e kejt e pan e kan me pa;
kush o kush ka me met;
a komerciali yt a kjo fjala;
jem perjet se ky stili jon dallohet;
e she veten qe je bal;
t'vyn 20 vjet koh me mrri;
te ky qe oo krral;

repp.2 bonsaton

uk a ban veq 1 minut;
me ma lon mu beati;
pom pelqen po ma then;
m'shtin me bo auuuuuu;
si do rruges qysh pin uj;
kur po jom tu pi me shok;
do po plasin do po vrasin;
do po rrasin njerz n'tok;
kush s'ka kok s'kupton;
kush na shan na don;
s'beson po inati se len;
perqatoh se pranon;
hon e don me fjal t'wolfit;
ule kryt e hec;
nese ki problem me nerva;
hajde pec oo mistrecc;
e she une ja fus rec;
edhe para syve tu;
se gjith ki pas qef;
mem pa live tu knu;
auuuu bonsatoni;
koka ky edhe shpejt din me kall;
ky ti dhin shum babloka;
kur thojn repin ta ha gjall;
prrallat lej hupi gjuj,gjuj;
se une i kom gjujt;
kur e pash qe s'vyn sen;
thash qa kari mi rujt ktu;
tu e pas 1 t'vertet;
qe shum t'ri luten me pas;
jom pishmon per do qe i bona;
e per do mburrna pa mass;

reff.2x (big wolf)
e kejt e pan e kan me pa;
kush o kush ka me met;
a komerciali yt a kjo fjala;
jem perjet se ky stili jon dallohet;
e she veten qe je bal;
t'vyn 20 vjet koh me mrri;
te ky qe oo krral;


Ky tekst u dërgua nga Misteriozi
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet