Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Pa Senjorita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Senjorita".
3. Video është e këngës "Pa Senjorita", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Pa Senjorita  (Feat. Bonsaton)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bonsaton

04/09/2013

2013-09-04T20:00:06+00:00.... Nalim Dritaaaaaaa
.... Dheeziimmmm Dritaa-a
.... Bojnaaaaa Beataaaa
.... Marojnaaaa Hitaaaaaa-a
.... eee bijnaaaa Nxehtinnnn
hiqqq paaa siiinjoritaaaa-a
.... E dijtaaaa Pritaaa
Merzijeeen taaa Qita-aaa
.... jom kon G , G , G
EDHE G Mees
... Jom Auu shokii deri saa
dë dë T`deees
... jom i sigurt veteen
nuke nuke nuk e shes
... Hip hopi jeem
sbon me hi me ty , me 1 thes
.....................
ju vuni edhe nuk muniii
Rapi jon Gradoheeet
i Veqaaant o shuuum Quuuniii
...... juuu smuuniiii ` shuni
seee ju shkuuniii
edhee nese qohet Pluuni
Thuni qee spoo Muuniiii
.... a po doni
perfuni ju lo me vjet
1 jet , e dhash per rapin
ku kaaa , maa Korreeekt o fake
... ket sen e dijn keeejt
jom aktuaL qdo Heeer
...... ti se ki vreejt
kush bon dissa edhe N`veeR

E lypin t`fortiiin
mujn me gjet me muueee
smuj me lon hip hopin
si n`femen jom dashuuruee
shlir muj me thoon e duu bree
spo muj n`rak me quueee
na e bojna qysh dojna
e ti qe doon muun me nguuuue
qe jo mun me shkuu eeee
diku me paluuu dhiiipppiiin
un kur vi me biggin
plotve ja prishim tripin ` seee
kena klipiiin
pa klip ta biim hitiiin
e kena beatin
ton diten REPITIM
jena knej ton viitiin
e bojna hallaakaaam
nuk jena ARTISTA
po mujna me bo DRAM
nuk jena n`toplisttaaa
N`au WOLFI HEKI !
pantollat ner beth ` Bitch
vet i 15 mdhetiiiii yeaaah
sillna rrugve deri
sa t`na qeeel mengjesii
mengjesi mzen me laps
pa kurfar interesiiii
Sum vyn suksesiii
un ta jap suksesiin
une sjom sexy
po profi per SEXIN !

Naa qysh e Bojnaaa
E dijnaaa naa dy Veeet
E Prodhojm pi Qeeefittt
E FaaLim per Mileeeet
MuZiken e krijoojnaaaa
Maasi keeenaa Taleeent
Jemii Auuu 4 Lifeeee
Bileee Auuu deej n`deeK

... mee Biestieeennn
na e kallim Beatin e bojm Hitiin
... e kem munsieen Floowin
Ideeat si perseeritim
... e njekim ritmiin ala
pa e kaap kimikiiiiin
... e bojna Plaanin
se paa Plaan nuk e nisim
... hi si i qart n`looj
... a um vyn muu pervoooj
... Non stop me hip hop
oj lop unee nuk ndryshooj
... uneee nuk dyshoj
e njoh veten deri soot
... Jetoj me zemer n`Raap
Rapi me mu o ma i Plot

Lypin me bo ma Hot
Ose naj spot
me na pa FTYRAT en to
jo on top 'njekmi ngjyrat me zo
kur thom Wuzz`up
pershendetem me HELLOOO
welcome to my hood G
n`lagje qa spo shooo
krejt i njo , krejt m`njohin
krejt i du ` krejt m`dojn
na njohin stilin n`terr
edhe pse FTYRAT s`na shojn
... na i shohiim
edhe n`fund e Qoojm paa Problem
Bieestiii ooo VuuL n`Rap
per Bieestiin ty ku pot dhem ?

Naa qysh e Bojnaaa
E dijnaaa naa dy Veeet
E Prodhojm pi Qeeefittt
E FaaLim per Mileeeet
MuZiken e krijoojnaaaa
Maasi keeenaa Taleeent
Jemii Auuu 4 Lifeeee
Bileee Auuu deej n`deeK


Ky tekst u dërgua nga çlirim
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet