Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Wolf - Apo Do Muzik  (Feat. 2boys & Eda)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Eda

Featuring

2boys

05/07/2011

2011-07-05T22:18:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Apo Do Muzik" kënduar nga Big Wolf.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Wolf i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet