A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Agon Amiga - Po Du  (Feat. Tim)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/08/2017

2017-08-09T17:00:31

Featuring

Timi Novoberda (Tim)It's a long time that we try finding the lyrics to "Po Du" sung by Agon Amiga.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Agon Amiga attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Aurora - Po Du

Teksti:

Strofa 1:
Po mjep feelings, po mjep feelings
Kur je afer me mu (2×)
Kom shum feelings, kom shum feelings
Asnjo tjeter spe du (2×)

Ref:
Merumet
Po du me i nda kto sene me ty bashk
Po du me tpa, po du me tpa cdo nat
Po du me tpa, po du me tpa cdo naaaattt

Jejeje per cdo nat (4×)

Strofa 2:
Kom kujtime, kom kujtime
Po spo muna mi hup (2×)
Kom shum thirrje, kom shum thirrje
Ama vec ty po tdu (2×)

Ref 2:
Jemi larg
Pi shum mbi ty kallxom mbaj cdo nat
Ta dhash krejt zemren, edhe per ty shum pak
Ta dhash krejt zemren, edhe per ty shum paaaakkk

Jejeje per cdo nat (4×)

Mira - Po Du

Po shoh mire pe kthen kryt knej
Don me ra'n sy un pe vrej
Nuk osht let mu mem pas ngat
Per me fitu
Prit Edhe pak

Buzqeshja e ti pom lun
Po spo du me ja shpreh
Zemer zor me besu Qe nuk je si tjert
Po du me vertetu
Qe nuk je si tjert

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu kcy

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Un baj gabim aj m'thot mfal
Kur osht larg m'qon nalt
Pom pelqen se osht i drejt
Zemra smun ty met urrejt

Buzqeshja e ti pom lun Po spo du me ja shpreh
Zemer zor me besu Qe nuk je si tjert
Po du me vertetu
Qe nuk je Si tjert

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu ky

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Uhhh

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu kcy

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Devcha - Po Du

Qa po du un

Ref (2x)
Une po du pak fam
Une po du me mrri
Une nuk po du tjera sene
E ti i don se si ki
Masi po du kam me bo un (4x)

Une pe du 1 rrek
Une po du ma shum lek
Une spo du ma shum vjet
Se mu rrit nuk e kom njet
Masi po du kam me marr un, masi po du kam me bo un (2x)

Une pe du 1 baddie,
un po du ajo me mthirr daddy
un po du mja kap qat fattie
hala 2flex sikur ed edd n eddy
Un po du supreme, une po du bape
Un po du ma shum green
Qe mi ble ktu kejt
Gettin lejla si elvana
Kta po mhejtin qa ju bana
Kejt vet i kom bo kto gjana
We flexin me truqa tparev se shum trana
Ti po do jeten tem me jetu
Po nuk munesh me mbijetu
I kom desht kejt senet
Tash i kom kejt qa du
Amo amo amo

Ref (2x)
Une po du pak fam
Une po du me mrri
Une po du tjera sene
E ti i don se si ki
Masi po du kam me bo un (4x)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019