Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Ç'a Ka Risi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'a Ka Risi".
3. Video është e këngës "Ç'a Ka Risi", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Ç'a Ka Risi  (Feat. Elinel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Bima"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Elinel

28/06/2019

2019-06-28T17:00:07+00:00[Bimbimma:]
Hell no ska repohet spo bojm tekno
Let's go se krejt qa m'vyn o ni tempo
Next o ma nxet se mu ul n'termo
Mirsevini n'inferno
Shum koneksion fjal koleksion
Perfekt sjom po sa na kolegt ton komplet sjon
Kompleps jom atenssion atenssion
A the sjom si kta, se kta meni thes jon
Obssesion e kom se kom profesion, tension
Kom ardh me ju qit 'npension
M'teston? Feston sa me TIESTO-n po destonon
Boll mo se kta vesh jon
Pesinist fiks jom n'kit mission
As mAson as mEjson asnjo knej sjon
Question anyone any sugestion
Si raki n'dhip lekt vec n'proces jon

2x:
Like shtine nxirre, shtine nxirre
Motherfukcer qa po pret shtine nxirre

Like dam,dam-dam 14x

Like shtine nxirre, shtine nxirre
Qa po pret motherf**ker shtine nxirre
Like shtine nxirre, shtine nxirre
Motherfukcer qa po pret shtine nxirre

[Elinel:]
Eyo trim trim elli e bimbim n'rimim krim
Trim ti rrim n'grim m'thirrin grim ipa
Jom n'kerkim n'kerkim per do dhipa
Mjekrrat jau shoh vec si perika
Ma t'fort nuk shoh po nuk jom MRIPA
Veprat jau shoh tu vjedh merita
Ftyrat sjau shoh jau kan mlu shminkat
Dhipa t'vogel edhe me shtiklla
Kujdes n'liriken njofto forenziken
Leht n'fore nxiten un jau qes piken
I iluminum e liroj driten
Qaq fort sa tash po rrezitem
Pauz...pi pres pak, nuk o gajle, i pres pak
Shtine, prit pak
Nxirre edhe bone prap

Ref 2x:
Like shtine nxirre, shtine nxirre
Motherfukcer qa po pret shtine nxirre

1312 HEHE


Ky tekst u dërgua nga V
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet